Aktualności

Gondola wystartowała!

Długo wyczekiwane otwarcie Gondoli już za nami. Wasze zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W sumie podczas dwóch dni otwarcia sklepy naszych najemców odwiedziło ponad 30 tys. osób! Jak sami tłumaczyliście, do odwiedzenia Gondoli nie zachęciły Was wyłącznie promocje przygotowane specjalnie na otwarcie. Byliście również ciekawi, jak wewnątrz prezentuje się najciekawszy obecnie budynek w Legionowie. Wielu z Was twierdzi, że się nie zawiodło i to nas bardzo cieszy. Wasza pozytywna reakcja świadczy o tym, że przestrzeń tego typu jest w centrum Legionowa po prostu potrzebna. Myślimy, że nie tylko nam miły był widok przechodniów i życia, które wraz z otwarciem Gondoli wróciło na ulicę Piłsudskiego. Mamy też świadomość, jak duży wpływ na centrum Legionowa będą miały teraz nasze decyzje, dlatego rozwijając się, chcemy uważnie słuchać Waszych potrzeb. Bo Gondola ma być, przede wszystkim, dla Was. [gallery ids="181,180,179,178,177,176,175,174,173"]
CONTINUE READING

Wygraj lot balonem nad Legionowem!

Mamy dla Was do wygrania lot balonem nad Legionowem. Jedyne co musicie zrobić, to: 1. Wejść na stronę www.facebook.com/gondolalegionowo 2. Zostać fanem Gondoli 3. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe: "Co ma wspólnego gondola z Legionowem?" Na autora najciekawszej odpowiedzi czeka nagroda główna: LOT BALONEM.
CONTINUE READING

Nowe marki w Legionowie

Możemy się już z Wami podzielić listą pierwszych potwierdzonych najemnców, których sklepy na pewno znajdą się w Gondoli. Będą to: delikatesy Piotr i Paweł, drogeria Hebe, modowy dyskont Kik, obuwnicza sieć CCC, która otworzy jeden z nawiększych swoich sklepów w Polsce, Martes Sport ze sprzętem i artykułami sportowymi oraz Media Expert z elektroniką i AGD. Więcej - już wkrótce.
CONTINUE READING

Wielkie otwarcie Gondoli

Gondola - to najnowocześniejsza przestrzeń handlowa w centrum Legionowa - już wkrótce otworzy przed Wami swoje drzwi. Do tego czasu przygotowaliśmy dla Was gro atrakcji. Śledźcie na bieżąco naszą stronę oraz fanpage na Facebooku, aby dowiedzieć się więcej. Planowane otwarcie: IV kwartał 2016.
CONTINUE READING